HeLIFE


Kontakt

Mgr. Helena Vedrová
info@helife.cz
603 527 816

Tetovací studio HELIFE

Tetování

Kurzy a semináře

Enkaustika

   Úžasně tvořivé malování horkým voskem, krásnými barvami a světlem, přináší spoustu překvapení a radosti. Umožňuje nejen otevření skrytých schopností a kreativní seberealizaci, ale také spontánní vyjádření niterních pocitů a uvolnění případných mentálních bloků. Jednoduchá a nenákladná technika, vhodná pro každého.

O enkaustice

   Enkaustika je znovuobjevená antická technika malování horkým voskem. Díky moderní technologii se otevřela široké veřejnosti a patří k úžasným kreativním formám malířství. Kvalitní pravé včelí vosky se smísí se stálobarevnými pigmenty vysoké kvality a odolnosti.

   Při této inovované metodě je vosk je nanášen enkaustickou žehličkou na papír. K dispozici jsou i další nástroje: pero s četnými násadkami, vyhřívané desky, horkovzdušné pistole a další nástroje.

   Novým způsobem můžeme malovat obrazy a vytvářet kouzelné abstrakce, které zvládne i začátečník. Je to hravé, jednoduché tvoření, ke kterému nejsou nutné umělecké znalosti ani dovednosti.

   Chcete-li se tuto techniku naučit, doporučuji Vám navštívit některý ze základních kurzů Enkaustiky Mgr. Heleny Vedrové.

Udělejte si čas pro sebe, těšte se na tajemné objevování a uděláte radost svým blízkým nádhernými obrázky!!

Pro vaše dotazy volejte 603 527 816 nebo meilujte info@helife.czContent Managament System POWERED BY: SilverStripe 3.1 © 2015 - HeLIFE || Mapa stránekdesign: fykusa@gmail.com